Про Нас

Код фінансової установи по ЄДРПОУ:

41262114


Відомості про власників істотної участі ( у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

а) відомості про учасників (засновників, акціонерів) фінансової установи, які володіють часткою ( паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи:

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Д.В.Е."

Код ЄДРПОУ засновника: 41256692

Адреса засновника: 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 29, кімната 7, що володіє часткою в статутному капіталі фінансової установи у розмірі 100%.

б) відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами - учасниками ( засновниками, акціонерами) фінансової установи ( які володіють часткою ( паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи):

- ДОМБРОВСЬКА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА, 10.10.1981 року народження, місце проживання: УКРАЇНА, 54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., МІСТО МИКОЛАЇВ, ВУЛИЦЯ НОВОСІЛЬСЬКА, БУДИНОК 32-А.

в) відомості про кінцевого бінефіцеарного власника юридичної особи:

- ДОМБРОВСЬКА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА, 10.10.1981 року народження, місце проживання: УКРАЇНА, 54001, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., МІСТО МИКОЛАЇВ, ВУЛИЦЯ НОВОСІЛЬСЬКА, БУДИНОК 32-А.

Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи:

НАГЛЯДОВА РАДА в фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов'язкове утворення наглядової ради не вимагається).

Виконавчим органом фінансової установи є Директор - Луців Марина Сергіївна з 07.05.2019 р.

Луців Марина Сергіївна не володіє частками статутного капіталу фінансової установи.

Режим робочого часу фінансової установи: робочі дні: з понеділка по п'ятницю за виключенням державних свят.

Робочі години : з 9 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. кожного робочого дня.

Години перерви: обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. кожного робочого дня.

Вихідні дні: субота, неділя, державні свята.

ЦІНИ/ТАРИФИ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Ціна (тариф) на надання фінансової послуги становить 20% від суми прав вимоги, що відступається. Комісії та інші платежі відсутні. Фінансова установа розпочне надання фінансових послуг лише після отримання відповідної ліцензії.

Реальна річна процентна ставка за строк дії кредитного договору становить 882,08 % річних.

Реальна річна процентна ставка за строк користування кредитом становить 730 % річних.

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувались, процедури санації до фінансової установи не відкривалися та не застосовувалися.

Рішення про ліквідацію фінансової установи: рішення про ліквідацію фінансовоїх установи не приймалися.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту Товариства з обмеженною відповідальністю "ЛАЙМ КЕШ": продукту "Стандарт" та Примірний договір: Правила та Примірний договір 1 Примірний договір 2

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту Товариства з обмеженною відповідальністю "ЛАЙМ КЕШ": продукту "Стандарт Плюс" та Примірний договір: Правила та Примірний договір

Правила надання фінансових послуг з факторингу та Примірний договір: Правила та